Serwis

Ile razy zdarzyła się wam sytuacja, w której samochód pozostawiony w serwisie nie został naprawiony na czas albo nie wszystkie czynności zostały wykonane i trzeba będzie przyjechać drugi lub nawet trzeci raz??

Często taki stan rzeczy spowodowany jest brakiem odpowiedniej organizacji pracy oraz niekompetencją pracowników dużego serwisu.
Co Nas wyróżnia od takiego serwisu?? Przede wszystkim szanujemy czas naszych klientów i mamy świadomość, że chcąc konkurować z autoryzowanymi serwisami musimy być świetnie przygotowani pod każdym względem.

Jesteśmy wyspecjalizowaną grupa serwisantów, która wie jak zadbać o Twój samochód indywidualnie, wykonując zlecone naprawy uczciwie i fachowo.

Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli gdzie udać się po pomoc. Postaramy się nie zawieść Państwa oczekiwań. Wszystkich potencjalnych, nowych klientów zapraszamy do współpracy aby przekonać się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonywanych przez nas usług.