Pielęgnacja

Właściwy sposób opieki nad pojazdem to rodzaj filozofii i sztuki, którą chcemy Państwa przekazać. Naszym celem jest osiągnięcie trwałego i idealnego efektu wizualnego Twojego samochodu. Zapraszamy na okresowe odświeżenie lakieru, woskowanie samochodu bądź uzupełnienie ubytków wosku, polerowanie oraz nałożenie politury. Starannie wyczyścimy wnętrze w trosce o Państwa komfort jazdy.

Nasze usługi obejmują:

  • mycie ręczne auta
  • kompleksowe sprzątanie i pranie wnętrza (tapicerki skórzane, welurowe, podsufitka)
  • polerowanie renowacyjne, nabłyszczające
  • woskowanie i zabezpieczanie powłok lakierniczych
  • szykowanie auta do sprzedaży

 

Specjalizujemy się w świadczeniu najwyższej jakości usług. Profesjonalne, oparte na doświadczeniu podejście do autokosmetyki jest gwarancją przywrócenia każdemu samochodowi blasku i wyszukanego stylu. Dzięki naszej pracy zarówno Twoje auto, jak i wnętrze odzyskają wyjątkowy, olśniewający wygląd.

Wiemy, że profesjonalna pielęgnacja auta cechować się powinny kompleksową obsługą. Dokładamy wszelkich starań, by wykonywane przez nas prace w zakresie kosmetyki auta sprostały oczekiwaniom tych Klientów, dla których szczególnie istotne są dogodne warunki współpracy. Współpraca z nami to także gwarancja zabezpieczenia pojazdu przed niekorzystnym oddziaływaniem warunków atmosferycznych.